Kurs na prawo jazdy kategorii B

Wyjątkowa sytuacja wymaga nadzwyczajnych rozwiązań. W związku z pandemią przygotowaliśmy kurs z dostępem do platformy online.
Szkolenie będzie dostępne w każdym momencie poprzez kliknięcie poniżej.  

Zapisy NON STOP !!!

Informacja o kursie

Nasza szkoła oferuje część teoretyczną i praktyczną. Wszystkie zajęcia prowadzi bardzo dobrze przygotowana kadra. Nauka jazdy w OSK Grzesiak to gwarancja wysokiego poziomu szkolenia w nowoczesnym ośrodku.

Zajęcia teoretyczne

Szkolenie teoretyczne to wykłady i ćwiczenia z wykorzystaniem urządzeń multimedialnych. Prowadzone przez nas ośrodek zajęcia przygotowują kursantów w przyjaznej atmosferze do samodzielnej i bezpiecznej jazdy. Istnieje również opcja wyboru kursu teoretycznego w formie e-learningu poprzez platformę online.

Zajęcia praktyczne

Część praktyczna odbywa się na nowoczesnych i bezpiecznych autach, takich samych, które są wykorzystywane w trakcie egzaminów państwowych. Jesteśmy bardzo elastyczni, dlatego jazdy praktyczne ustalamy indywidualnie z każdym kursantem, aby dopasować się do jego grafiku. Jazdy odbywają się nie tylko po mieście Tczew, ale również poza jego obrębem. Zajęcia praktyczne odbywają się pod okiem doświadczonych instruktorów. Nasz cel to najlepsze przygotowanie kursanta do egzaminu państwowego.

Doświadczeni i przyjaźni instruktorzy

Kadra naszego ośrodka to instruktorzy kompetentni, wymagający, otwarci i sympatyczni, którzy stawiają na naukę na najwyższym poziomie w bezstresowej atmosferze. Nasz cel to nauczyć kursanta samodzielnego myślenia za kierownicą, bezpieczeństwa, przewidywania oraz przystosowania się do warunków drogowych. Przestrzegamy zasad ECO driving.

Krok po kroku

do uzyskania prawa jazdy

1. Zapisz się

na dogodny termin przez internet

2. Wypełnij wniosek

dla Wydziału Komunikacji właściwego dla miejsca zameldowania

3. Zrób zdjęcie

które powinno mieć wymiary 3,5 x 4,5 cm

4. Formalności

które musisz spełnić

Masz pytania lub chcesz zacząć kurs?

Wypełnij poniższy prosty formularz, a my odzwonimy do Ciebie